Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet leukémia?

Lehet leukémia?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, mostanában nagyon álmos vagyok, szemüveges vagyok (nemrég voltunk vizsgálaton, azzal nem lehet baj), viszont néha olyan furán látok, nem homályosan, hanem mintha ittam volna egy picit és olyan balgának is érzem magam sokszor, nem megy koncentrálni annyira, néha nem jutnak eszembe alapvető szavak, meg sokszor félreolvasom a szavakat mostanság, ezek előtte nem voltak.. Vérnyomásom 100/70. Lehet, hogy leukémia? Tavasszal voltam vérvételen, az nem mutatott elváltozást (más ok miatt voltam), akkor tökéletes volt. Lehet, hogy azóta megváltozott, és leukémia? Segítsetek!
2017. jan. 25. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet leukémia? HELP


Sziasztok!

16 éves fiú vagyok, mostanában levertnek érzem magam, nem vagyok képes koncentrálásra normálisan, holott nagyon jó volt az érzékem hozzá. A vérnyomásom 100/70, tehát alacsony. Fejem néha fáj, néha kis hányinger, viszont az a legrosszabb, jó szemüveg (nem rég voltam vizsgálaton) ellenére fura, álmoskás látás... márciusban voltam vérvételen, akkor nem találtak bajt, bár tumormarkert nem néztek. Lehet, hogy azóta lettem leukémiás??


tegnap 17:29

2017. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%
A 100/70 egy viszonylag alacsony vérnyomás, okozhatja a tüneteket.
2017. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem leukémiára utaló tünetek, menj el a háziorvoshoz és mondd el a problémáidat, ő majd megfelelő helyre ad beutalót kivizsgálásra.
2017. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!