Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzát kétszer nem kaphato...

Influenzát kétszer nem kaphatom el, ugye?

Figyelt kérdés

Hétfőig voltam beteg, de most neg anya az és köhög össze-vissza.

Már érzem, hogy újra beteg leszek.


2017. jan. 26. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Többször is.
2017. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Siman mert a virusok allandoan mutalodnak igy nem ugye kicsit mas a DNS-e vagy RNS-e attol fugg milyen es azt mar nem ismeri fol az immunrendszer.
2017. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk az influenzának is több fajtája van. Remélem nem leszek megint az, mert elég rosszul vagyok.

Jövőre beoltatom magamat, legalább ezt megúszom. De basszus nem érti meg, hogy tegye a szája elé a kezét. Meg a szobájában is október óta nem volt szellőztetés, be sem merek menni. Kezet se szeret mosni, félek... Még van egy vizsgám az egyetemen.

2017. jan. 26. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem. De mindenki más akár 10X is.
2017. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Es ugye ezert is nincs vagy csak ritka esetekben es az se mindig hatasos gyogyszer a virusokra. Mert nem egy faj ami ellen ki lehet fejleszteni valamit hanem tobbmillio fele dns szekvencia feherjeburokkal korbeveve.
2017. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beoltathatod magad de mondom nem sokat er mert 100ezer fele ilyen fertozes van. ha pont azt nem kapod el elkapsz egy masikat. Ha megnyugtat en az EGESZ erettsegit 40fokos lazzal es mandulagyulladassal nyomtam vegig. G€ciszar volt.
2017. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem, akárhányszor. De valószínű, hogy most inkább anyukád kapta el tőled.
2017. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!