Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt már bordaközi...

Valakinek volt már bordaközi idegzsábája? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Ma diagnosztizálta nálam ezt az orvos. Hét eleje óta heves fájdalmak voltak a mellem alatt a bordámnál, nagyon elviselhetetlenül fájt . Tegnap óta meg már sírni tudnék annyira. Feküdni nagyon nehezen tudok, ülni is nagyon rossz. Olyan emberek válaszaira vagyok kíváncsi akiknek már volt ilyen betegsége. Hogy kezezltétek ? Mennyire lehet súlyos ? Meddig tartott? ...stb Az orvos fájdalom csillapitot irt, de nem nagyon használ. Neten utána olvastam , de személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi . Köszönöm a választ! 17/L

2017. jan. 26. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, izomlazítót kaptamm de nem sokat ért, 5 hétig szenvedtem vele, azután egyszercsak elmúlt.
2017. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Flector granulátumot írt fel az orvos, napi 3x 1 hétig. Gyógyszer után jól lettem. De kegyetlen volt az első pár nap. Levegőt sem tudtam venni rendesen.
2017. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!