Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhartyagyulladasnal mindenke...

Agyhartyagyulladasnal mindenkepp tunet a laz?

Figyelt kérdés
Iszonyat eros nyak fajdalmam van de semmi mas egyeb tunet nincs. Nyak es alatta faj. Forgatni se nagyon tudom. Reggel ota faj eddig nem aggodtam mert eszembe se jutott h baj lehet csak valaki fulembe ultette a bogarat. De ha nincs mas tunetem nyilvan szoba se johet ez a borzalom ugye?
2017. jan. 27. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenképpen jár lázzal, de őszintén szólva egy ilyen nyakfájdalomról én mindenre gondolnék, csak agyhártyagyulladásra nem. Lehet, hogy elaludtad, megrándítottad, beállt, huzatot kapott, begörcsölt, túl nehéz táskát cipeltél, stb. Ha influenzaszerű tüneteid vannak, érzékeny vagy a fényre, vagy teljesen bemerevedik a nyakad, menj orvoshoz, de akkor is érdemes megnézetni, ha 1-2 napon belül nem lesz jobb a nyakad, legfeljebb felír valamilyen izomlazítót.
2017. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az agyhártyagyulladás nagyon gyorsan rosszabbodik. Remélem, már nem fáj a nyakad!
2017. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!