Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bordaív alatti gyomor fájdalom?

Bordaív alatti gyomor fájdalom?

Figyelt kérdés

Üdv.

Bal bordaív alatt nyomásra fájdalmat érzek és ugye ott a gyomor van,olyan érzés mint mikor meg ütöm magam valamivel és fáj a helye,de viszont ott véletlen sem ért ütődés.

Voltam házi orvosnál de eldöntöttem soha nem megyek hozzá,akármi bajom van semmire sem tudja a választ,azt mondta lehet izom fáj ott de nemtudja ha tovabbra is fenn áll elküld ultrahangra.. De már lassan 1 hónapja igy megy

Valaki aki volt már ebben a helyzetben és tudja mi áll a fájdalom mögött vagy csak van tippje. 17F



2017. jan. 27. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A bal bordaív alatti fájdalomnak számos oka lehet: levegő szorulás, hasnyálmirigy, gyulladás, gyomorfekély, lépmegnagyobbodás, daganat.. Alaposabb vizsgálat nélkül senki nem fog tudni diagnózist adni, még orvos sem.
2017. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 4 hónapja voltam hasi ultrahangon és ott azt mondták minden rendben van.. Ezért nem értem :/
2017. jan. 27. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A háziorvos csak arra jó, hogy beutaljon, illetve amit szakorvos írt fel az öregeknek injekciót azt kimenjen házhoz, és beadja nekik, lényegében ezért "háziorvos"


Menj el ultrahangra, az a biztos.


Tényleg bármi lehet, akár rekeszizom sérv (mert halálra röhögted magad)

Vagy ha bal odlalon van akkor hasnyálmirígy gond (mert nem kéne annyit inni, vagy cigizni)

Ha jobb oldalon akkor meg epe (szintén pia, cigi, meg egyébként is mai kajáktól és szokásoktól).

2017. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
UH-n nem minden látható. Egy CT hasznosabb lenne..
2017. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!