Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megkelene illyednem? A lanyom...

Megkelene illyednem? A lanyom 15 éves.

Figyelt kérdés
Duplája a vas értéke ezért vizsgálatokra hordtam. A vizsgálatok során mondta az orvos, hogy a lányomnak örökletes betegsége van. 1èv eltelt es még nem mondtak semmit sem csak ezt. Majd csináltak vérvizsgálatokat amit postán küldtek el. Az MPV értéke alacsony és az MCH értéke magas. És ezek felkiátójellel vannak jelezve is. Utána néztem a neten és ha az Mpv értéke alacsony akkor valószínű, hogy a csontvelőjével van baj amit csontvelő rendelenességnek nevegnek ami szintén örökletes betegséggel is kialakulhat. Nem szeretném az ördögöt a falra festeni de nagyon megijedtem hisz az értéke alacsony és velem közölték a vizsgálatok elején, hogy a lanyomnak örökletes betegsége van. 1honap mulva kell vinnem kontrolra. Valaki járt mar hasonlo helyzetben?

2017. jan. 30. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem ez volt. Ne ijedj meg, amióta valóban egészségesen étkezem, jók az értékeim. Mindnyájunkban vannak hajlamok bizonyos betegségekre, azt kell figyelni, hogy mi váltotta ki.

B12 vitamint erősen ajánlom, mellette változatos, zöldségekben gazdag étkezést, finomított dolgok kerülését is.

2017. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

"Megkelene illyednem?"

Hát, én megijedtem.

2017. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1/2 valaszoló! Akkor nem is szükséges a csontvelő átültetés?
2017. jan. 30. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!