Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Nagyon rosszul...

Mit csináljak? Nagyon rosszul vagyok állandóan úgy érzem hogy figyelnek nem merek kimenni az útcára tömegközlekedéssel nem tudok járni mert ha már az ajtón kimegyek erős pánik vesz urrá és hányok a gyomrom görcsöl izzadok remegek

Figyelt kérdés

Sajnos 2014 ben diagnosztizálták a skizofréniát de én ezt nem hiszem el hangokat hallok a mai napig napközbe nem inkább este elalvás előtt de ilyenkor még ébren vagyok és látok dolgokat a szememel becsukott állapotban néha ronda dolgokat de általába égő keresztet és ha kinyitom a szemem ott látom ezt a dolgot a baptista lelkipásztor azt mondta a sátán megakar kapni hogy irányítson én ezt évekig így is gondoltam előtte is tudtam hogy valami irányít mert egyszerűen idegennek éreztem a cselekedeteimet a mondataimat és a gondolataimat azért írok betegség címszó alatt mert már 3 éve járok pszihiáterhez 4 szer feküdtem ben és mind azt mondja hogy beteg vagyok skizofrén gyógyszereimet rendesen szedem de nem használnak ne tudom már mibe higgyek sajnos 2015 ben leszázalékoltak 56% öek el és nem kapok semmien ellátást mert nincs meg az 1095 napom és az iskolát is a betegségem miatt kellett abbahagynom mert mindig tudtam meg éreztem hogy rólam beszélnek a szemem sarkábol azt láttam hogy figyelnek de mindenki aki mögöttem volt sokszor olyan érzésem volt mintha tudnák hogy mire gondolok az iskola otthagyása után jelentkeztem a munkaügyibe és 180 napon belül biztosítási jogviszonyom lett de sajnos mivel súlyosbodott az állapotom így nem mertem kimenni még a házból se nemtudtam elmenni pecsételtetni és megszakítás lett a biztosítási időben ezért nem állapították meg a rokkantsági nyugdíjjat

Még egy kérdés most hogy 2 év eltelt tudnék e valamit tenni fellebbezni? most hagytam ott a munkahelyemet mert állandóan szekáltak meg ott is rosszul voltam ugyan azok amik régen de csak 9 hónapot dolgoztam 4 óra hosszában

Válaszaikat köszönöm ja és ne gondolják azt hogy ebböl akarok megélni mert dolgoztam mindent megpróbáltam de nem ment


2017. febr. 1. 11:37
 1/2 A kérdező kommentje:
és gyakran érzem hogy kibillen az elmém a helyéről oldalra meg furcsa lebegő érzésem van nem tudom hogy ez mitöl van ez a kibillenés olyan mintha 2 sáv lenne és az eggyik sávról a másikra mennék van hogy egymás után töbszörösen érzem és ilyenkor a látásom a hallásom is furcsa lessz a gondolkodáso m is megváltozik a lebegés olyan hogy mintha nem is lennék a talajon vagy az ágyban és olyan mintha közelednének meg távolodnának a tárgyak gyakran karmolások vannak a testemen ezért biztos vagyok hogy a sátán uralja az elmémet.
2017. febr. 1. 11:46
 2/2 ipurged válasza:
Nagyon súlyos problémáid vannak,pszichiátria,de gyorsan! Lassan már másra is veszélyes leszel!
2017. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!