Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Retina leválás?

Ricsi4488 kérdése:

Retina leválás?

Figyelt kérdés

Kék villanásokat láttam ma reggel a szemem bal oldalára.

Néha kicsit fáj is. És mintha kicsit homályosabban látnék (rövid látó vagyok) forduljak ezzel orvoshoz?



2017. febr. 2. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképpen menj el szemészetre!
2017. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De reggel óta nem is láttam semmilyen villanást
2017. febr. 2. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Most egy nagyon fura érzést érzek a szememben. mit csináljak? nagyon félek.
2017. febr. 2. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell,hogy nézze egy szemész!
2017. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem retinaleválás, de mindenképpen menj el a szemészetre!

Valszínleg semmi komolyat nem fognak találni, de biztos ami biztos.

A retinaleválás lehet a nagyfokú rövidlátás szövődménye abban az esetben, ha nem a szemlencse deformációja, hanem a szemgolyó hátsó részének nyúlása okozza a rövidlátást. Az ilyen betegek általában 10-15 dioptriás szemüvegre szorulnak.

2017. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el és nézesd meg! Nem riogatni akarlak de nekem is homályos látással kezdődött, aztán sajnos már későn fordultam az orvoshoz és nem sikerült teljesen helyreállítani a látásom. Ez a -10 -15 dioptria egyáltalán nem igaz. Nekem -4-es a szemem és mégis ilyen problémám volt.
2017. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!