Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Bizonyos időszakonként nagyon fáj a hasam,hányingerem ,hasmenésem van,olyankor egész nap nem marad meg bennem semmi.Van hogy egy napig tart,van hogy tovább aztán elmúlik.Nagyon fáradékony is vagyok.Nagyjából 1,5 tart,abban reménykedtem hogy magától elmúlik.Kezdetben nem fogytam semmit de fennálltak a tünetek,aztán pár hónap alatt 10-12 kilót leadtam (de abban nem vagyok biztos hogy emiatt,akkoriban nem volt étvágyam és nagyon keveset ettem) most pedig egy ideje tartom a súlyom. Arra gyanakodtam hogy biztosan laktóz érzékenység mert akkor jöttek elő a tünetek amikor tejeset ittam.Általában kerülöm a tejes dolgokat de így sokszor rosszul vagyok,ha egész nap semmi tejeset nem fogyasztok akkor is.Van amikor pedig sok tejeset iszok,eszek és semmi bajom nincsen.Kipróbáltam a laktóz mentes tejet de attól is ugyanúgy rosszul lettem.Így már végképp nem tudom mi baj lehet.A legrosszabb hogy teljesen megkeseríti az életemet mert sosem tudhatom hogy mikor és hol jön rám a rosszullét.Gyanakodtam már pajzsmirigyproblémára vagy gluténérzékenységre vagy crohn betegségre is,de már végképp fogalmam nincsen.20L
2017. febr. 2. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz ! Nem biztos hogy laktóz lehet lisztérzékenység is .
2017. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!