Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik injekció megfázásra?

Létezik injekció megfázásra?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés de már nagyon régóta meg vagyok fázva(közel 1,5 hete) Orvosnál is voltam, kaptam os vagy 4fajtagyogyszert de egyik sem használt.

Es ennyire durván meg sosem voltam megfazva, mind2orrom bevan dugulva, 39°felett van a lázam, es kb 4napja szédülök, orvos, csak gyógyszert irt fel.....

Ha tudja valaki hogy létezik e valami injekció vagy olyasmi, amivel ebbol ki lehetne kecmeregni nagyon halas lennek neki.



2017. febr. 3. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A megfázás is, és az influenza is VÍRUS, nincs ellene gyógyszer, és kb. 2 hét alatt gyógyul.


Sok folyadék, fekvés: ha másra nem megy a tested energiája, akkor harcolni tud a vírussal.

2017. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a sajátvér terápia, itt leveszik a véred, dúsítják oxigénnel, majd visszafecskendezik a vénádba, ez erősíti a szervezeted. Ezen kívül, figyelj oda, hogy rendesen felöltözz ezekben a hidegekben, a felsőt mindig tűrd be a nadrágba, viselj vastag zoknit, aláöltözetet
2017. febr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. febr. 6. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin injekció :)
2017. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!