Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy vakbélgyulladás?...

Lehet hogy vakbélgyulladás? Többi lent.

Figyelt kérdés
December elején elkezdett fájni a jobb petefészkem, voltam háziorvosnál, ő írt gyógyszert, de egyik sem használt. Majd elmentem kétszer nőgyógyászhoz, de ő sem tudta mi bajom. Nemrég elkezdett fájni a vakbelem, meg van duzzadva, szúr, a fájdalom néha a bal oldalra is átsugárzik. Hétfőn visszamentem a háziorvoshoz, megvizsgált, azt mondta "remélem nem vakbél", és felírt egy rakat gyógyszert. Hétfőn bevettem, kedd-szerda-csütörtök-péntek fájt a gyomrom, azt mondta a doki hogy ír gyomor gyógyszert, a hasam is mondtam hogy még mindig fáj, megnyomkodta de aznap nem fájt annyira mikor vizsgált, így azzal nem is törődött. Nagyon félek hogy vakbélgyulladásom van, más jó dokit aki egyből ügyeletre küld nem ismerek..

2017. febr. 4. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma megint éles a fájdalom a jobb oldalon.
2017. febr. 4. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza hozzá, mondd el hogy megint fáj. Mástnem kérdezz rá, hogy nem kellene-e kivizsgálni ezt jobban.. Vagy menj egyből ügyeletre.

Bár tudtommal a vakbélgyulladás hirtelen jön és nem leszel vele el hetekig.. legalábbis én így tapasztaltam.

De nem játék, cselekedj!

2017. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik olyan amikor a vakbélgyulladás tünetszegény,illetve olyan is amikor hosszabban elhúzódik és gyakran nem is kell műteni,hanem jegelni szokták. Én a helyedben elmennék az ügyeletre. Ott megvizsgálna ,leveszik a szükséges vért és ha kell UH-t is csinálnak.
2017. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Került, hogy mi okozta ezt neked? Nálam ugyan nem a vakbélnél, annál lejjebb van ilyen szurkálás mozgásra, de nekem is már egy hete, nagyon enyhén csak.. 2 ápoló ismerősöm is azt mondta, hogy nekik ez kizárt, hogy vakbél lenne.. Tervezek nődokihoz menni ha nem múlna el teljesen

2020. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!