Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz a drogosokkal ha...

Mi lesz a drogosokkal ha megérik az öregkort? Sehogy se tudok elképzelni egy 75 éves nagypapát ahogy technokolt szagolgat, füves cigit sodor vagy beinjekciózza magát.

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Öreg drogos nincs. Vagy leszokik, vagy meghal.
2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ez csak egy költői kérdés ugye? Abban a tekintetben is,

hogy a múlt évben Prince, és G.Michael is meghalt Ötvenvalahány évesen.A drogosoknak nincs időskor.

2017. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs?

Nem az van hogy az esetek többségében?

2017. febr. 4. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
egyáltalán nincs, a drogosok hamar koporsóba kerülnek, hamarabb mint az alkoholisták meg a dohányzó emberek
2017. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez hülyeség rengeteg 70-80 éves van aki füvezik.Sőt még jót is tesz nekik mert sok jótékony hatása van.A fűtől nem halt még meg ember persze aki mást nyomat az valószínű nem éli meg az öreg korát de fűtől nem lesz gond :D Aki meg lövi magát szerintem örüljön ha a 40 et megéli
2017. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondoltam, nyilván van az a mennyiség ami fűből is halálos na de halálos mennyiség a csapvízből is van. (ezért iszom inkább bort, biztos ami biztos, abból elájulok a halálos adag elött igy nem tudom vele túlinni magam:)))) szóval otthon szívogatják a vén kecskék a füves cigit?
2017. febr. 5. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Öreg hippit biztos láttál már, legalábbis képen, filmen. A "drogosok" pedig kik, könyörgöm??? Nekik nincs időskor, azt mondjátok... Definíció szerint konkrétan egy fájdalomcsillapító is drog. Vagy altató. Az alkoholról ne is beszéljünk. Fűvel simán el lehet élni 100 évig is, a memóriát rontja, meg valóban rá lehet kattanni, de egészség károsító hatása nem nagyon van. Öregekből vannak ezrével, akik marokszám szedik a különböző gyógyszereket. Vannak, akik néha néha tolnak valami keményebbet van aki naponta pálinkázuk. Na most akkor kik azok a drogosok, akiknek nincs öregkoruk? Könyörgöm, legalább egy minimális eszetek legyen, ne csak az üres, betanult propagandát szajkózzátok.
2017. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én mondjuk a köznapi értelemben gondoltam a drogot. a kábitószerre gondoltam. igaz a kávé is drog meg a tea is. utóbbi akkro is ha nem is kábit hanem csak hatóanyagot old ki, még a gyógytea is.
2017. febr. 7. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A marihuána akkor is ott van, esetleg még a psychedelikus szerek is, ezek nem igazán károsak fizikailag. De pl Hunter S Thomson 70+ évesen halt meg, pedig ő aztán az ég világon mindent tolt körülbelül.
2017. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!