Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálatra menjek ha...

Milyen vizsgálatra menjek ha ezek ilyen tüneteim vannak?

Figyelt kérdés

16/L

Egyre gyakrabban van hogy annyira hányingerem van meg szédülök hogy csak a hideg padlón feküdve bírom ki(nem tudom miért de ezt szoktam csinálni) és még felülni sem bírok mert szédülök.Nagyon hányingerem van ilyenkor de nem hányok végül sosem.Ez multkor egy napig tartott de enyhébb volt azért máskor este jelentkezik kb 3 óráig tartott.Fáj a fejem egyre gyakrabban.Már éjszaka is volt hogy felkeltem rá.A szemem is szokott fájni.Nagyon fáradékony lettem kb 1 hónapja vettem magamon észre hogy van amikor mintha altatót szednék be, nem bírok órán sem ülni, hanem szó szerint alig bírom ki hogy ne aludjak, csukódik a szememem lefele.Olyan fura mikor fáj a fejem ilyen nehéz érzés, mintha nehéz lenne a fejem.Van mikor ok nélkül a szám el kezd zsibbadni.Mondtam a háziorvosnak de amikor ott jártam csak hogy szoktam szédülni, akkor le is rázott annyival hogy egyek műzlit meg aktiviát, és nem hagyta hogy mondjam a többi tünetet.A szemfájás amúgy régi tünet, már voltam vele kb fél éve orvosnál mert annyira fájt hogy elviselhetetlen volt de felírt rá egy szemcseppet, amit amúgy nem sokszor használok de azóta nem fáj annyira, viszont romlott a szemem, néha homályos a kép, a szövegek összefolynak de csak néha.

Nem vagyok olyan aki bebeszéli a tüneteket de hát ezeke a rosszullétek...Azért ez nem normális szerintem...szóval valami vérképet vagy nem tudom mit kéne csináltatni nem?



#betegség #tünet #orvos #mi lehet a bajom
2017. febr. 5. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szüleidnek nem szóltál hogy mi a bajod??

Bármi lehet!

Ne hagyd annyiban még akkor se ha leráz a háziorvos!

Meg mi az hogy leráz????Minek vannak akkor.

2017. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvosra gondoltál már? Ő (talán) ki tudja "találni", milyen vizsgálatokra van szükség.
2017. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam lerázott az orvos.Nem akarok olyannak tűnni hogy jaaj van pár tünetem és halálos beteg vagyok.Úgyhogy nem tudom menjek e ezekkel megint a háziorvosomhoz.
2017. febr. 5. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, és kérj szépen tőle egy teljes laborkérőt. Azzal elmész szépen vérvételre ahova kell, kb 1-2 nap múlva megvan az eredmény. Azzal a papírral pedig ismét meglátogatod a háziorvosod, és valószínűleg a problémáid megoldásra kerülnek.
2017. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!