Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés, milyen kenőcsök?

Végbélrepedés, milyen kenőcsök?

Figyelt kérdés
Sziasztok végbélrepedésnél milyen kenőcsöket használtok? Én neten bepanthent és körömvirág krémet olvastam. Bepanthennel belül is be kell kenni egy kicsit benyúlva, vagy csak külsőleg? Nem nagyon magyarázta ezt el a doki.

2017. febr. 5. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Spertit.

En használtam egy nap kb 3-szor es nekem segített!

2017. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Proktis-M kenőcs vagy kúp.
2017. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni szerintem, mert még mindig vérzik minden egyes alkalommal.. :(
2017. febr. 14. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Amúgy szorulasod van es amiatt?

Mert en is szoktam ezzel szenvedni. Nekem a sperti tenyleg segített.

Ha szorulasod van egyel rost tartalmú ételeket az segít :)

2017. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szorulás az nincsen, csak fáj sajna ezért kicsit időzöm a wc-n :D De már azon is elgondolkoztam hogy lehet valami komolyabb, mert már 1 hónapja véres és mintha kicsit sötétebb lenne a vérem. Félek hogy ez mégse végbél repedés. Mert ha az alvadt vér, akkor gondolom nem az. Majd elmegyek háziorvosomhoz hogy mi tévő legyek :) Szerintem felírja a kúpot, múltkor is mondta hogy ez is lenne egy lehetőség, de akkor először próbáljuk ki amit a gasztroenterológus mondott. Fura hogy tükrözni se akart. Neked volt tükrözés?
2017. febr. 14. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt tükrözés.

Nekem sokszor van szorulásom, de olyan hogy kaparom a falat amikor érzem hogy kb repedek...na akkor szokott vérezni, aztán muszáj volt megnézem tükörben hogy mi történt és látszódott a repedés :/ vettem spertit és nekem használt.

Orvosnál nem voltam vele mert meggyógyult és tudom hogy a szoeulás miatt van. Viszont te mindenképp mutasd meg mert nekem soha nem volt sötét színe a vérnek!! Aranyered nincs?

2017. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!