Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » December óta szinte mindig...

December óta szinte mindig beteg vagyok. Már nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vitaminokat szedek, de nem használ, ha mindenki összefertőz. Itthon is és az iskolában is.

Az elején még elvoltam, de már nem bírom. Miért nem tud valaki odafigyelni kicsit a környezetére? Apám is csak köhög bele a levegőbe, anyám kézmosás nélkül a taknyos kezével áll neki főzni. A fürdőkád az orrfújás helye számukra és még folytathatnám.

Energiaital + rubophen kombóval vagyok suliban, de még így is nehéz betegen. Arról nem beszélve, hogy a mi sulinkba is bejárnak betegen állandóan a tanárok.

Mi ez idén a sok vírus? Mindenki beteg, az is, aki 10 éve nem volt. Az én családom meg folyamatosan és csak köhögnek a levegőbe.

Elmondhatatlan mennyire elegem van ebből, mennyi minden elmaradt a sorozatos betegségek miatt.

Miért csak nálunk van ez, az igénytelenségükön kivül?


2017. febr. 7. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A miérteket meg is válaszoltad. Én csak egy megoldást látok:

[link]

2017. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába mondjak hogy sok vitamint kell enni, szedni ezekre a hulye kórokozókra nem hat semmi, immunisak mindenre. Az immunrendszered le van gyengulve mert nem tudsz meggyógyulni es vissza esel.

Nekem mióta kivették a mandulaimat (idén lesz 4 éve) en azóta telen nem voltam beteg vagyis influenzás.

De betegen miért mesz iskolába?

2017. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok. Vizsgázni muszáj volt bejárnom, úgy is. Az összeset betegen csináltam végig. Most meg elkezdődött a következő félév, 3-at lehet hiányozni, van amiről semmit.

Ez van, meg anyáék nagyon kényesek a hiányzásra. Behajtanak betegen is (szégyen de ez van), mivel ők is mennek betegen dolgozni.

Már nem is merem mindani, hogy beteg vagyok, mert úgysem hiszi el senki sem.

Elmondhatatlanul elegem van már. Apa is folyton beteg, pedig ő nyugdíjas, max. heti egyszer lemegy ügyeket intézni, nem hár el. Őt is anya fertőzi meg. Mire kijönnénk a betegségből újra hoz valamit a kicsiktől, mindig ő kezdi először.

2017. febr. 7. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszerek helyett kipróbálhatnál alternatív gyógymódokat, akkor talán lenne esélye az immunrendszerednek normálisan működni. Az energiaitalról hadd ne mondjak véleményt.

Nem csak a tanárok, te is bejársz betegen a suliba.

A 10 évvel ezelőtthöz képest most rosszabb a levegő télen a fűtési módszerek változása miatt, talán ez is számít valamit, ráadásul a mostani rendkívül hideg tél volt.

2017. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elúszott volna a félévem, ha nem járok be vizsgázni. Kilátástalan helyzet volt.

Echinaceat vettem, de nem használt az sem.

3 napja köhög a lakásban anya, erre most is lázas vagyok, szerencse, hogy hazarngedtek korábban. Ha megmondom, hogy beteg vagyok, akkor ordibálnak egy sort és megmondják, hogy azért, mert nem öltözök fel rendesen, azért van ez.

Nem értik meg, hogy ezek a betegségek cseppfertőzéssel terjednek. Szellőztetni is titokban tudok.

Fogalmam sincs, hogy mit csinálhak. Már diákmunkás pénzemet is c-vitaminra és hasonlókra költöm. Majdnem felrobbanok, hogy teleköhög mindent. Annyira igazságtalan ez. Akármilyen erős az immunrendszerem elkapom tőle.

Holnap hogy bírom ki egész nap, a hasam is fáj? A tanároknak sem mobdhatom, hogy megint hazahozott valamit anya és beteg vagyok.

2017. febr. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!