Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert jarok surun mosdoba?...

Miert jarok surun mosdoba? Lehet veseproblema?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig lehetek felfazva? Letezik hogy honapok/evek ota felvagyok fazva es nem is tudok rola?

A lenyeg hogy mar regota gyakran jarok pisilni. Este alvas elott 3-4szer elmegyek, foleg hogy este ne keljek fel de igy is van hogy 2-3szor felkelek. Mar a nyaron aggodtam, hogy hogyan fogom birni az iskolat, mert egy sorozat epizodjat (40 perc) 2-3 pisi szunettel tudtam megnezni.

Most a suliban minden szunetbe jarok mosdoba. Altalaban kibirom a 45 percet, de ritkan elofordul, hogy engedelyt kerek hogy kimenjek mosdoba.


Lehet felfaztam mar egy jo ideje? Vagy vese? Vagy csak sokat iszok?

Orvostol felek, nem tudom milyen kivizsgalasok lennenek.


Fiatal lany vagyok.



2017. febr. 7. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyit iszol?
2017. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen hosszú ideig tartó felfázás nincs.

Meg akkor más tüneteid is lennének. Sőt, a felfázásnak, vagyis a bakteriális húgyhólyaghurutnak pont az egyik tünete, hogy hiába érzed sűrűn, hogy kell menni, gyakorlatilag csak pár csepp jön és az is általában iszonyúan fáj.

Viszont azt én is megkérdezném, hogy mennyit iszol? Mert ha rengeteget, akkor ne csodálkozz, hogy sokat pisilsz.

A vizsgálattól meg ne félj, első körben valószínűleg vérvétel lesz és ultrahang.

2017. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség is lehet.


A felfázást észrevennéd, általában kellemetlen csípő érzéssel jár.

Nézess egy vércukrot és menj el urológiára: ott néznek egy vizeletet meg valószínűleg meg ultrahangoznok, hogy lássák a veséid.

2017. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

el kellene menned haziorvoshoz.ilyen nincs hogy félsz.

előzd meg hogy komolyabb bajod legyen.lehet hogy csak ultrahangra kell menned az meg nem is fáj.vagy megtapogat az orvos.de valamit kezd magaddal, mert ez nem állapot.

2017. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézess egy szív ultrahangot. Ha fogyásban vagy, akkor lehet tünet a gyakori vizelés.
2017. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondolom eloszor a hazi orvoshoz kellene mennem. Igazabol neki mar emlitettem ezt.

Es mifele vizsgalatok lehetnek meg? Van olyan amit eddig meg nem irt senki?


1 liter vizet viszek altalaban az iskolaba, mert sok oram van 8-9. Meg azert utana meg itthon is szoktam inni. Nem tudom sok-e.

2017. febr. 8. 06:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Energiaitalt, kólát fogyasztasz-e rendszeresen?
2017. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet felfazas.Elsz mar nemi eletet?
2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem nem iszok sok kolat unnepekkor sem szoktam, inkabb gyumolcsle.

Es nem, nem elek.

2017. febr. 8. 14:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 15 eve van visszatero felfazasom.Tunetem nekem is csak annyi van,h sokat jarok pisilni es szex kozbe faj a holyagom.Ezert kerdeztem,h elsz-e nemi eletet.Meg meg annyi,h folyamatosan erzem a hugycsovem.
2017. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!