Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este kb éjfélkor...

Tegnap este kb éjfélkor elvileg romlott tojást sütöttem meg tükörtojásnak. Lehetek tőle szalmonellás?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szalmonellás nem, mert az hőhatásra elpusztul,

viszont gyomorrontás simán lehet.

2017. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még semmi, nem fáj a gyomrom, hányingerem sincs. Köszönöm a válaszod. :D
2017. febr. 8. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy romlott volt?
2017. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha romlott lett volna, akkor nem bírtad volna megenni, mert büdös és az állaga is rossz. Miből gondolod, hogy romlott? Boltban vetted és a lejárati dátum már eltelt, attól még nem romlott
2017. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Édesanyám reggel azzal keltett hogy az még szeptemberi tojás volt, mert én csak 3-at sütöttem meg, de 4 volt a tálcában, és mikor ő felbontotta az utolsót, akkor ilyen zöldes lé folyt ki belőle. Mikor sütöttem, akkor 2-nek a fehérjéje volt egy kicsit elszínéződve.
2017. febr. 8. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz lett volna, akkor valószínűleg nem lett volna külön a sárgája és a fehérjéje, mert egy összefolyt trutymó lett volna. SZerintem nem volt rossz az a tojás, csak régi. Nem hiszem, h bajod lenne tőle
2017. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gyanúsnak találod a tojást mikor felütöd, akkor ne csináld meg! Most már nem lesz bajod tőle.
2017. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gfarkas válasza:
reszegen ne sus tojast
2017. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!