Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódom anyukám miatt. Elkapta...

Aggódom anyukám miatt. Elkapta a járványt és amiatt van ilyen rosszul? Okoz ekkora rosszullétet? Aludni sem tudtam, pánikrohamaim vannak annyira aggódon érte!

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt annyira rosszul lett, hogy be kellett vinni a kórházba! Kb. 2 hete tart már, először köhögött meg náthás volt, amolyan sima megfázás tünetekkel. Nem is vette komolyan, nem egy gyenge nő, akit ilyen ledönt a lábáról, ment dolgozni, mindenfele, erre tegnap bevitték, mert nem tudott felkelni, nagyon gyenge, iszonyatosan köhög és azt mondta hogy nagyon-nagyon-nagyon fáj a feje... 38 fokos láza volt. Vettek tőle vért, kapott infúziót, antibiotikumot. Végtagfájdalmai, tarkómerevsége nincs. Nem tudom meglátogatni mert tilalom van!!! Mindjárt megőrülök hogy még mindig nem tudok róla semmit!! Azt mondta majd felhív és még mindig semmi! Szívem szerint már ott lennék vele a kórházban!


Mi a szar ez a hülye járvány hogy MINDENKI elkapja és a halálán van?? Mivan itt???



2017. febr. 9. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta bevitték azóta egyáltalán nem jelentkezett? Hány órája beszéltetek utoljára? Lehet valamilyen kivizsgáláson van, azért nem tud téged felhívni telefonon. Tudom, hogy nagyon félsz, de ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Esetleg azt meg lehet tenni, hogy felhívod a kórházat, azon belül az osztályt ahová bevitték és ott érdeklődsz telefonon keresztül.
2017. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a járványt kapja el az ember, hanem az influenzát. De anyukádnak egészen biztos, hogy nem az van, mert a hirtelen magas lázzal kezdődik és végtagfájdalommal jár.

A te anyukád meg 2 hete köhög és "meg van fázva".

Ez szerintem nem vírus lesz, hanem baktérium, ami antibiotikummal jól kezelhető (ezért is kapott azt, ha vírus, azaz influenza lenne, nem kapott volna, mert arra nem jó).

Mondjuk szerencsésebb lett volna, ha a 2 hét alatt (leginkább az elején) már elment volna a házidokihoz és ott felírták volna neki az antibiotikumot. Már rég túllenne az egészen.

Én arra tippelek, hogy elhanyagolta a betegségét és valami szövődmény lépett fel. Remélehetőleg azóta jobban van.


A kórházból nem nagyon lehet telefonálni, mert a telefon zavarja a műszereket.

Gondolom, telefonon adnak felvilágosítást hozzátartozóknak, telefonálj be és ne hagyd magad lerázni.

2017. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja tudom. Egészségügyis, segít mindenkin, de a saját betegségét nem veszi komolyan... "Az orvosok a legrosszabb páciensek" mondják..

Az a baj hogy nem élünk együtt mert a szüleim elváltak, úgyhogy nem is tudtam semmiről, tegnap este hívtam fel, hogy megkérdezzem hogy van, azt hittem már rég meggyógyult, akkor mondta el mi történt vele és megígérte hogy ma délelőtt felhív. Tegnap kb. éjjel 10-ig felhívtam vagy 3-4x.

2017. febr. 9. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az erős antibiotikumok és infúziók eléggé elnyomják az embert, így meglehet, hogy már aludt abban az időszakban amikor hívni próbáltad. Megpróbálhatod most is vagy tényleg érdeklődhetsz az osztályon is, ahová vitték.
2017. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhivott! Az orvosok szerint influenza+horghurut (bronchitis?). Hálisten nem agyhártyagyulladás... És azt mondta már jobban van egy kicsit.
2017. febr. 9. 10:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 9. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg azért lett ennyire rossz, mert nem ment el vele időben orvoshoz, most viszont ki kell pihennie. Remélem kicsit neked is sikerült megnyugodnod, jobbulást kívánok édesanyádnak! :)
2017. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is. Olyan makacsak tudnak lenni a felnőttek!


Kicsit megnyugodtam, de a rengeteg stressz miatt én is úgy érzem magam, mintha valami súlyos betegségből gyógyulnék fel.. Totál ki vagyok ütve. Remélem mostanában több csapás nem ér és nyugodt szívvel várhatom a tavaszt...

2017. febr. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!