Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felnőttkori növekedési hormon...

Felnőttkori növekedési hormon pótlásban részesül itt valaki?

Figyelt kérdés

Olvastam a felnőttkori növekedési hormon hiányról, felnőttek szervezete is termeli, bár kevesebbet mint a gyerekeknek, és a hiánya súlyos egészségügyi következményekkel jár ezek le is vannak írva. A felnőtt dózist nálam is megállapították hogy szükséges, gyerekkoromban kaptam, viszont kiderült hogy sumákolások vannak, nem adták a hormont mert neurofibromatosisra gyanakodtak, amit később az MR kizárt(oda is egy évet kellett várni az eredményre), majd később meg bőrgyógyászati probléma miatt nem adták, ott is sumákolás volt mert hazudott az orvos hogy a vizsgálatok folyamatban vannak, 1 évig ezt mondta mikor lett kérdezve, mikor voltam fent a bőrgyógyászati klinikán csak 2 féle vizsgálat lett elvégezve, egy évet kellett várjak, a semmire. Fel lett hívva a bőrgyógyászati klinika, nincs semmilyen vizsgálat folyamatban, kiderült hogy hazudott az orvos. sőt, gyerekkorom óta sumákol, azok a vizsgálatok és azok a vérvételek amelyek a kórelőzményemmel és a panaszaimmal kapcsolatosak, nem voltak elvégezve megnéztem milyen vérvételeket kérhet, mindvégig kispórolta a vérvételeket. Mi a véleményetek?


[link]


A felnőttkori súlyos növekedésihormon hiány következményei:

[link]



2017. febr. 9. 18:52
 1/1 A kérdező kommentje:
elmentem maszek bőrgyógyászhoz, egy hét alatt meg lett az eredmény, azok alapján kaphatom a hormonpótlást. nem értem miért kellett hazudni a vizsgálatokkal kapcsolatban?
2017. febr. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!