Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korubelul 1 honapja ebredtem...

Korubelul 1 honapja ebredtem nehezlegzesre, haziorvosom megvizsgalt szivuorejt halott es a nehezlegzesemet pedig lelki oknak tette be! Voltam vervetelen, pajzsmirigyesen is, tudorontgenen, szivultrahangon, akg-n mi lehet ez?

Figyelt kérdés
10 eve aszthmat allapitottak meg nalam, szedtem a gyogyszereket de en 9 eve vizilabdazom es egyre jpbbak voltak az eredmenyeim es 4 eve nem is szedtem semmi gyogyszert! Most symbicortot fujok amitol javult a nehezlegzesem! Vannak pillanatok mikor nagyon rosszul leszek de szerintem csak tulgondolom ezt az egeszet! Szerintetek?
2017. febr. 10. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat es az eredmenyeim teljes egeszeben negativak lettek! Egy masik orvos vizsgalatok alapjan aztmondta, hogy aszthmas vagyok meg mindig es o irta fel a symbicortot.
2017. febr. 10. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Az asztma nem gyógyítható,de egészséges életmóddal és sporttal (ráadásul a vízilabda az egyik legegészségesebb sport!) a tüneteket el lehet kerülni. Viszont a stressz,megfázás, influenza rontja az állapotot és előhozhatja a tüneteket. Ha voltál most náthás,influenzás,vagy sokat stresszelsz akkor ennek betudható,hogy előjött a nehézlégzés. Használd most a felírt Symbicortot és ha idegeskedsz,akkor próbáld azt "legyőzni",hogy ismét tünetmentes legyél.
2017. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van, hogy neha hirtelen rosszul leszek es beparazok pedig semmi okom rá, mert egészségesnek mondtak de mégis nagyon ilyesztő és ez sem tudom miert van...
2017. febr. 10. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami lelki problémád lehet,ami nem feltétlenül tudatos, ez válthatja ki ezeket a pánikroham szerű állapotokat. Nem vagy túlterhelt? Nincs olyan amit nem szívesen csinálsz? Talán magad is rá tudsz jönni,hogy mi lehet a háttérben.
2017. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Heti 5x edzem 2 orat, hetvegen meccseim vannak de sosem ereztem magam tulterheltnek! Miota szivzorejt alapitottak meg sokszor csak a szivemet figyelem. Sokat gondolkozom ezeken a dolgokon bár teljesen felesleges lenne de nem tudok mit tenni.. csak rossz ez az egész..
2017. febr. 10. 23:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne foglalkozz a szívzörejjel,mert csak idegestíed magad vele. Az ilyen szívzörej leggyakoribb oka fiatal embereknél mitrális prolapsus szokott lenni,ami mindem 3-4 embernek van és ritkán szokott gondot okozni. Minden esetre bármi is okozza,ha a vizsgálati eredményeid (legfőképp a szív UH) nem látott semmi nagy bajt,akkor nem kell vele foglalkozni,maximum amikor azt mondják,hogy menj kontrollra,akkor mindig menj el. Egyébként NYUGODTAN éld az életed,csináld amit szoktál!
2017. febr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oszinten bevallom en fuveztem mar egy ev alatf 10x de csak buli kellek volt sosem eltem vele rendszeresen! Az utolso ket szivasom volt borzaszto rossz ahhol berosszultam egyebek.. a tobbiek aztmondtak azert mert ittam elotte! Mikor elojott a nehezlegzesem egybol utanaolvastam es pszichesen a panikrohamot talaltam amire irtak h elohozhatja a fu is.. ennek nem tudom hinnem kene e.. nekem a szivas mindig jo volt! Sokat gondolkozom nagyon hogy mi bajom van es bebeszelek magamnak dolgokat. Pl ramjott ma h nem kapok levegot es megfulladok de aztan nem lett semmi..(a fuvezes miatt nem kerem a negativ kommenteket)
2017. febr. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!