Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » November vége óta folyamatos...

November vége óta folyamatos hőemelkedés, rosszullét. Mitől?

Figyelt kérdés

Folyamatosan beteg vagyok. Általában dél körül a legrosszabb.

Általában 37,8, de hihetetlenül rosszul vagyok. Este a vize ruha segít reggelre kiizzadni. Napközben hihetetlen rosszullét tör rám ilyenkor, szédülés, a Rubopfen akkor is segít kicsit, csak nem mindig van nálam és kómás leszek tőle. A héten is folyamatosan rosszul voltam, néha félre is beszéltem miatta, csak suliban nem tudtam mérni ilyenkor. Egyébként csak közepesen fáj a torkom és el van dugulva az orrom kicsit, anyáék ezért el sem hiszik, hogy beteg vagyok, hatalmas vita van/volt belőle.


2017. febr. 11. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz? Itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi a bajod. Emeld fel a pici fenekedet, és sétálj el a dokihoz.
2017. febr. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 éve volt ugyanilyen, akkor csak nagyon magad fehérvérsejt számot találtak. Körülbelül hülyének is néztek miatta, kivülről nem látszik, senki nem hiszi el, hogy rosszul vagy.

Energiaitalra szoktam rá akkor, mert az is használ a rosszullét ellen, mondjuk a gyomromat is kikészíti a javából, meg pár lyukas fogat is köszönhetik neki szerintem.

Ha elmegyek orvoshoz, akkor kiír 2 napra suliból, de a problémámat ez nem oldja meg. Br keget csak egyszer ki kellett volna pihenni.

2017. febr. 11. 04:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs igazad. Igenis dokihoz kell menni. El kell mondani, hogy mi a baj, vinni kell a régi leleteidet. Nem hiszem, hogy minden orvos leráz.

De ha nem mész el, az a te bajod, de akkor ne hisztizz, hogy rosszul vagy.

2017. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!