Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom hogy betegség e...

Nem tudom hogy betegség e vagy sem de, álmaimban élem meg a szép dolgokat vagy is ugy értem hogy amikor lefexek aludni magamnál vagyok fel is vagyok meg nem is remelem ertitek Azon vagyok mikor aludhatok miez?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hany éves vagy?


Egyébként meg mindenki szeret ábrándozni

2017. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy teljesen elaludva de már álmodsz? Erre célzol?
2017. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26 èves vagyok ,tudom hogy szerettnek ábrándozni az emberek de ez fura a valos eletemben szomoru ideges stresszes magamba fordulok ,de ha lefexek aludni más
2017. febr. 11. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök normális, hogy álmodozol egy szebb életről, tegyél érte, hogy a valóságban is minél több dolog teljesüljön a vágyaidból.
2017. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2017. febr. 11. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosi szempontból ez nem számít betegségnek, amíg ez az állapot nem jár ideiglenes, beszéd-, mozgásképtelenséggel, esetleg nehézlégzéssel.

Ha félálomban, ez az ábrándozás nem jár rossz érzéssel, az azért van, mert ilyenkor olyan agyi folyamatok indulnak be, amik teljesen megnyugtatják, ellazítják az embert.

Erre a legjobb példa, az olyan férfiak akik szorongásuk végett nem képesek erekcióra, viszont mikor elalszanak van erekció, mert mikor alszik az ember, nem szorong, stresszel.

2017. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!