Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos betegként a szüleim...

Rákos betegként a szüleim jobban meg vannak ijedve mint én-ez érdekes nem? Végül is az én életem?

Figyelt kérdés

Rákos daganatot találtak nálam, ráadásul áttéteset. Rendszeresen fájt a lábam egyre jobban de ugye ki foglalkozik egy kis lábfájással meghúztam biztos gondoltam. Hát nem. Daganat a csípőben és másutt is.

Nem egy túl vicces sztori. Egyelőre azonban úgy tűnik a szüleim jobban meg vannak ijedve mint én. Sőt igazából én nagyon meg se vagyok ijedve úgy vagyok vele hogy majd elmúlik meggyógyul. Úgy vagyok vele mint egy rossz foggal fáj fáj majd a doktor bácsi jól megszakérti és megoldva.

Miközben azért tudom hogy ez nem egy rossz fog és komoly esélyem van rá hogy csúnya véget ér a sztori hamarosan akár 1 éven belül.

Mi oka lehet hogy nem igazán tud meghatni a dolog? Hogy van hogy a szüleimet úgy tűnik jobban beparáztatta ez mint engem? Egyelőre annyit látok az egészből hogy napi 2 szem fájdalomcsillapító és minden szép. Egyelőre legalábbis.


2017. febr. 13. 13:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az jó, hogy POZITÍV a hozzáállásod, az pedig természetes, hogy a szüleid aggódnak akár hány éves is vagy. Ha szülő lennél, illetve leszel, akkor majd megérted Őket.
2017. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Ha szülő lennél, illetve leszel, "


Hát hogy némi negatívot is vigyek bele: szülő még nem vagyok és igen erősen szanszos hogy soha nem is leszek.

Nem érem meg.

2017. febr. 13. 14:00
 3/11 anonim ***** válasza:

A betegség elfogadásának (tudatosulásának - igazából egyiket sem érzem megfelelő szónak) is vannak fázisai, hasonlóak mint a gyász fázisai és ugyanúgy lehetnek benne egyéni eltérések.

Te talán még valahol a tagadásban vagy.

Gyógyulást kívánok!

2017. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ez nem pozitív hozzáállás, hanem hárítás.

Egy szülőnek pedig nincs annál nagyobb kín, mint szembenézni azzal, hogy elveszítheti a gyerekét.

2017. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hangzik túl jól,nagyon sajnálom!

Válasz a kérdésedre: Anya vagyok. Megközelìtőleg sem sajnálnám annyira az életemet,mint a gyerekemét. Főleg azért fontos az életem (persze szeretek ám élni), hogy a gyerekem minél később veszítsen el és maradjon anya nélkül.

Ha valami történne vele többet nem érnék semmit.

A szüleid félnek és ők is belegondolnak a rosszabbik forgatókönyvbe.

Bizonyára Neked is egyszerűbb " lezseren" kezelni,különben megőrülsz. De jó lenne,ha nem azzal kellene fáradozz,hogy őket vígasztalod.Nagyon sok erőt kívánok,ne hagyd magad legyűrni!

2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te még fel se fogtad mi a bajod. Vagy ha felfogtad akkor nem akarod elhinni. Nekem ez jön le abból amit leírtál.

A szüleidnek pedig a gyereke vagy azért vannak jobban megijedve mint te.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2017. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Szerintem te még fel se fogtad mi a bajod."


Hogyne fogtam volna fel. Azt is tudom hogy az ilyen típusú megbetegedésnél ebben a felfedezési időben a gyógyulási ráta 10-15%. Vagyis van 90% esélyem rá hogy kinyiffanok.

Nem kötnék már fogadást magamra.

2017. febr. 13. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó bocsánat.. nekem ez jött le abból amit írtál, nem kell bekapni.

Attól még mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

2017. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy vagy és élsz-e még, ha tudsz írni, kérlek írj pár szót.
2017. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha így fogja fel? Bárcsak majd nekem is ilyen hozzáállásom lenne a halálhoz.
2017. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!