Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert nincs rendes székletem?

Miert nincs rendes székletem?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy nem tudok rendesen üríteni. Azóta csak olyan ételeket eszem, amitől más egészséges ember már rég szaladna a mosdóba. Mit csináljak még? Tartom magam a sok főzelékhez, joghurthoz, napi 1 kávéhoz, szilvalekvárhoz némi kenyérrel.

2017. febr. 15. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azt javaslom vegyél iylen mirelit előstütt pulyakmedál iylen slősütött taskos "hust", tudod amit olajban kell kisütni, és köze sincs a huhoz. Naa ha abból megeszel 15dbt egyből mész a wcre. De megehetsz csak jó csipős legyen mondjuk 1-2 gyros tálat is, akkor is mehetsz. A csipős amugy jó, az fog űríteni rendesen.
2017. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Savanyúkáposzta jót tesz.
2017. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és mozogj.
2017. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már kellene egy glicerin kúp, hogy kihozza a bezsáradt székletet, vagy beöntés, utána elvileg rendeződni fog. Nekem a bableves, babfőzelék, lencse segíteni szokott, és rengeteg folyadék, sok gyümölcs. zöldség naponta.
2017. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ideg alapon is lehet, ha túl sokat foglalkozol vele. Egyébként minden reggel éhgyomorra egy pohár víz (csapvíz) az jót szokott tenni, és sok folyadékot igyál, naponta 2 litert. De főleg vizet.
2017. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igyál ásványvizet! 4,5 deci / 10 kg

Ehhez még jöhet a növényi rost, és nem lesz székrekedésed.

2017. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!