Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visual snow - milyen tapasztal...

Visual snow - milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Egy hete tudtam meg, hogy nem látok normálisan. Mármint én mindig azt hittem, hogy ahogy én látok, az normális és mindenki úgy lát. 20 éves vagyok és amióta az eszemet tudom, statikusan látok, bár sosem tulajdonítottam neki semmi jelentőséget. Látom szinte mindig, hála istennek annyira nem durva, semmiben nem korlátoz. Ha nagyon belemélyedek valamibe, észre sem veszem.


Ha valakinek ilyen baja van szintén, milyen tapasztalatotok van? Rosszabbodik egy idő után? Vagy nem változik? Igazából nem remélem, hogy elmúlik, mert amióta az eszemet tudom, ilyen. Ezért kicsit szerencsésebbnek is érzem magam, mert nem tudom, milyen lehet nélküle. Olvastam, hogy van, akinek egyszercsak kialakul és előtte normálisan látott, na az borzasztó lehet :(


Olyan kérdésem van még, hogy amióta megtudtam, hogy ez valami rendellenesség, azóta akaratlanul is erre koncentrálok és sokkal jobban észreveszem. Pedig évekig semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Szerintetek vissza tudok majd állni a normálisba (mármint hogy nem fogok rá ennyire figyelni)?



2017. febr. 16. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, regi kerdes, de hátha itt vagy mèg.

Azóta rosszabb lett vagy maradt ugyanolyan mint volt?

2020. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!