Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnatok segiteni cukorbetegse...

Tudnatok segiteni cukorbetegseggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb. fel eve van inzulinpumpam es szeretnek visszaallni a penre. Azt szeretnem kerdezni hogy ez lehetseges e es ha igen akkor hogy mukodik? Es hogyan kozoljem az orvosommal/szuleimmel?
2017. febr. 17. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal ugyanúgy, ahogy ezt nekünk leírtad. :)
2017. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es csak ugy siman vissza lehet allni? A pumpaval mi lesz?
2017. febr. 17. 13:18
 3/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem miért akarsz visszaállni a penre? nem vált be a pumpa?
2017. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alapjáraton a pumpa egy jó dolog. Nekem be is vált mert jók az eredményeim viszont én úgy lárom hogy felelőtlenebb lettem, hiszem ugye mindig ott van és bármikor ha eszek tudok beadni így van hogy akkor is eszek amikor nem is kéne. Meg így összehasonlítva a pennel én sokkal szabadabbnak éreztem magam amíg penes voltam. Ha jobban odafigyelek azzal is jók voltak az eredményeim. Szóval igazából azt a ,,szabadságot" szeretném visszakapni. És pénzügyileg pedig nagyon költséges :( Nem fogom tudni kifizetni, szüleimmel pedig nem fogom kifizettetni semmiképpen sem.
2017. márc. 24. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!