Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Öcsémnek lázaa van mit tehetnék?

Öcsémnek lázaa van mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lényegében a 9 éves öcsémnek 2 napja 38.2 fokos láza van.

Hűtőfürdő nagyon nem használ használ. Lázcsillapító kb.2 féle van nurofen cataflan meg valami germicid kúp. Cataflanból kapott már de az se sokat segített. A kúpot meg nem hajlandó "bevenni". Mit lehet ilyenkorntenni? Szüleink külföldön vannak és csak egy hét múlva tudnak haza jönni.



2017. febr. 20. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a mentőket, vagy az ügyeletet és beszéld meg velük.
2017. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs de nem ez Volt a kérdés. A mentők 40 fokos lázzal sem csinálnak semmit sajnos. A helyzetet viszont nem látom olyan súlyosnak hogy kórház legyen belőle. A kérdést nem azért írtam ki hogy megtudjam a nyílván valót, hanem hogy segítséget kapjak olyan formában ami itthon tud segíteni.
2017. febr. 20. 21:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszert kell beadni antibiotikumot,plusz figyelni a testhőt folyamatosan.Ha 39 föle megy,akkor azonnal kórházba kell szálitani.
2017. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Holnap le kell vinni a háziorvoshoz és fog adni antibiotikumot. Addig pedig hűtőfürdőt javasolok.
2017. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elviszem csak addig a lázát megoróbálom lehúzni az utazás miatt. A kupot erdemes beadni?
2017. febr. 20. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38,2 lázat nem kell csillapítani, a láz segít legyűrni a vírusokat.
2017. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
Nekem legtöbbször a Germicid kúp használt. Miért nem engedi a gyerek bedugni? Mondjad neki, hogy ha esetleg szégyelli magát előtted, hogy elfordulsz vagy kimész a szobából, de dugja be magának. Ha vissza gondolok, ennyi idősen még nekem is anyám dugta be. A kúp még azért is jó, mert nem bántja a gyomrát!
2017. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy ezt egyedül meg tudja csinálni és szerintem el is sumákolná... A láza viszont változatlan.
2017. febr. 21. 11:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Valami tipp hogyan próbáljam beadni neki? Beszêltem vele hogy az segíteni fog és mondtam higy magának is beadhatja de nem akarja :/. Erőszakkal meg nem akarom mert az egyikünknek sem jó.
2017. febr. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!