Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Àgynyugalom hiánya miatt...

Àgynyugalom hiánya miatt szökhet fel a lázam?

Figyelt kérdés
3 napja lázas vagyok, köhögök, nàthàs vagyok. Eleinte 38,5 volt a làzam. Ma reggel ès napközben is 37,5. Aztàn a nap vègère 38. Sajnos munkàba kell mennem betegen is. A megterhelès miatt, lehet az, hogy ismèt magasabb a làzam? Vagy lehet tüdőgyulladàs is? Ha esetleg az, akkor lehet kezelni úgy, hogy közben bejàrok dolgozni? Vagy szigorú àgynyugalol szüksèges?
2017. febr. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Estefelé szokott újra megemelkedni a testhőmérséklet (egészséges embernél is). Ülőmunkát lehet végezni lázasan is, csak éppen a munka hatékonysága jelentősen csökkent lesz.
2017. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tovább tart a betegség, ha nem pihensz pár napot.
2017. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dèlig dolgozom, iskolàban. Sajnos nem engedtek el, az sem volt szempont, hogy a gyerekeket megfertőzhetem. 1 óràra èrek haza, azutàn pihenek, àgyban vagyok, max a laptopomon dolgozom fèl óràt. Ekkora làzzal lehet tüdőgyulladàs? Vagy lehet belőle, ha így folytatom?
2017. febr. 21. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!