Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előforduló étkezés utáni...

Előforduló étkezés utáni gyomorfájdalom, haspuffadás, hasfájás. Hétköznapi dolgok vagy problémás? 17L

Figyelt kérdés

Régebb óta fordul elő hogy néha haspuffadásom van, órákig eltart, kellemetlen, fáj, és nagy az alhasom.

De mondjuk most, jelenleg egy étkezés után fájdult meg a gyomrom, kicsit görcsösen, összehúzódva.

Esetleg előfordul hogy étkezés után a gyomromtól a torkomig fáj a nyelőcsövem.

Előfordulnak ezek mindenkinek, vagy aggódnom kéne?


2017. febr. 21. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyomorsav túltengésed van.Ki kellene tapasztalnod,hogy mit ehetsz,mit nem.Cukrot,lisztet legjobb lenne gondolkodás nélkül elhagyni.Sok folyadékot kell inni.

Amúgy ideges típus vagy?

2017. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ideges típusnak gondolom magam azért :D


Mit tehetnék? :/ A liszten gondolkoztam már, hogy esetleg az, de nem lehetek benne teljesen biztos.

Elég kellemetlen ez az egész, túlélem, de azért még is csak nem jó. És nem tűnik f l hogy másnak is lenne ilyen baja.

2017. febr. 21. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Millió 1 embernek van tőle baja,nem vagyunk egyformák.Csak pár napra vagy 1 hétre hagyd el és már ki is derül,hogy az az,amit nem bírsz-e.Attól még,hogy másnak szerinted nem okoz problémát,neked még okozhat.Lehet liszt és szacharóz nélkül is élni,nekem elhiheted. :)
2017. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én elhiszem. Kerülöm is az olyan ételeket. Mégis felmerülnek ilyen problémáim.

Bár a gyomorsav okozhatja a puffadást és az alhasi fájdalmat?

2017. febr. 21. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Liszt,cukor,egyes tejtermékek okozhatnak iyen problémát.Igen a savtúltengés okozhat puffadást,hasi görcsöt,gyomorégést,még akár szorító érzést is a mellkasban.
2017. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!