Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vervetelen TSH eredmenyem...

Vervetelen TSH eredmenyem 48,11 lett, arra lennek kivancsi, hogy ez mennyire sulyos? Milyen ertekektol szamit extrem pajzsmirigyalulmukodesnek?

Figyelt kérdés
Ha nagyon sulyos alulmukodesem van az utalhat rakra? Elkuldott az orvos pajzsmirigy unltrahangra, mri-re es meg valami masik elektronos agyi tesztre. Elegge aggodom. Valaszokat elolre is koszonom.

2017. febr. 22. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőknél 2 fölött már gond. 15-20felett extrém. Nekem 10 volt és semmi tünetem nem volt egyébként csak néha fáradtabb voltam.

Nem feltétlen rákra utal, az UH és a többi a göbök miatt van, mert minél tovább kezeletlen annál nagyobb az esély a göbökre, amik a legtöbbször jóindulatúak.

2017. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!