Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » LETROX? Rosszullét

LETROX? Rosszullét

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg nálam, LETROX 50 gyógyszert írtak fel, lassan egy hónapja szedem, de múlt csütörtöktől rosszul vagyok.

Bevagyok kábulva, vegetálok.

Volt esetleg valakinek ilyen jelegű rosszulléte a gyógyszer miatt?



2017. febr. 23. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szedem több mint 1 éve, de ilyet nem okozott, viszont hajhullásom van azóta és borzasztó érzékeny vagyok a frontokra, pl most már egy hete éreztem :\ Az endokrinológussal kell beszélni ilyenkor, lehet más vivőanyagú kell.
2017. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve lehet mostanra érte el a hormonszint azt hogy ez a tünet jön elő.
2017. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

A héten voltam orvosnál és kaptam egy másik fajta gyógyszert, syntroxine a neve.

2 napja szedem de a panaszaim nem nagyon múlnak el.

De remélem, hogy minél hamarabb elmúlik, mert borzalmas.

2017. febr. 25. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A lehető legjobbat kaptad! :) Ennek a felszívódása szuper és ezzel van a legkevesebb mellékhatás, kell 1-2 vagy 4 hét kb mire a szervezet észreveszi a változást, nekem ez adagemelésnél volt mindig, hogy 2hét múlva érzetem meg.
2017. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig semmi valtozas nem történt, ugyanolyan rosszul erzem magam mint eddig.:/ nem tudom mit tegyek....
2017. márc. 10. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szedsz? Ugye építik az adagod?!

Letroxnál is így kell kezdeni hogy negyed, 1-2hét múlva fél szem, majd 2-3hét múlva jöhet ismét emelés, amíg el nem éred az elírt mennyiséget.

Ha egyből annyit szedsz amit előírtak akkor előjönnek gondok.

2017. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor kezdtem a letroxot felet szedte egy hétig majd egészet 50-esből. Most a syntoxinevől is 50 van... szóval nem értem, de nem változik semmi.:/
2017. márc. 11. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!