Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka? Milyen...

Vikusz30 kérdése:

Mi lehet az oka? Milyen betegségre utalhatnak a tüneteim?

Figyelt kérdés
Kedden volt egy hete hogy ha eszek akkor sárgás maró hasmenésem lesz. Eddig 6 kg ot fogytam. A fejem fáj, szédülök, a bal derekamnál fáj, meg a bal felső hasamnál, reszketek hányingerem van, bélgázok zavarnak. Kérlek segítsetek mi lehet ez! Köszönöm

2017. márc. 2. 01:23
 1/3 TR75 ***** válasza:

Leginkább orvoshoz kellene menned ezzel. Sok minden lehet, például hasnyálmirigy gyulladás is.

Szóval, irány az orvos!

2017. márc. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni nem jutott eszedbe eddig...? Raersz tegnap elmenni, egy het alatt 6 kg fogyas nem vicces.
2017. márc. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eszembe jutt csak úgy voltam majd elmúlik de nem. A munkám fontosabb mint hogy elmenjek a dokihoz. Inkább szenvedek. De elterveztem hétfőn elmegyek. Addig birom akkor veszem ki a tavalyi szabim egy hét lesz. Sajnos nálam a munka az első nem az egészség. Munkamániás családból vagyok rám is ez ragadt. Náluk is ez volt.
2017. márc. 3. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!