Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha eddig semmi...

Mit tegyek, ha eddig semmi nem használt és túl sokat hiányzok a suliból?

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem, a fülem és a hasam, néha annyira, hogy pár pillanatig mozdulni sem tudok emellett folyamatosan gombócot érzek a torkomban, rendszeresen köhögök fel takony szerű váladékot, néha véres is, mostanában gyakran vérzik az orrom is, de nem ömlik belőle, csak érzem, hogy ki kéne fújni és amikor kifújom látom, hogy véres a zsepi... mit kéne csinálnom? Ma reggel is arra keltem, hogy egy hatalmas gombócot köhögte fel, azt hittem megfulladok és a torkom is kapar, nagyon zavar, mert hónapok óta tart hiába voltam több hetet otthon és kaptam még antibiotikumokat is, nem csak strepsils-t és hasonlóakat.

2017. márc. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy stresszes?
2017. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a suli eléggé stresszel és gyakran nem tudok aludni, csak jóval éjfél után, de akkor is vannak ezek a tünetek amikor nincs semmi különös...
2017. márc. 2. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a stressz miatt vannak ezek a dolgok.

Vagy menj el kivizsgálásra.

2017. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz alternatív gyógymódokkal (gyógyteák pl. gyömbér, kakukkfű; propolisz, méz, tengervizes orrspray). Legyengülhetett az immunrendszered. Egyél sok vitamindús zöldséget, gyümölcsöt, és húslevest, fokhagymát, hagymát. Szedj D-vitamint, cinket. Ne igyál tejet, amíg nem leszel jobban. Antibiotikum közben/után szedtél probiotikumot? Nagyon fontos lenne az is, pl. Protexin.
2017. márc. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!