Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? Szedjem a...

Mit csináljak? Szedjem a Detrusitolt a kellemetlenségek ellenére, vagy szedjem, és, ha rosszabb, akkor álljak le vele, és menjek vissza a kórházba, ami amúgy elég macerás is lenne?

Figyelt kérdés
Pénteken a kórházban kaptam Detrusitol 1mg-os tablettát vizelet inkotenciára. 2x1-et naponta kellene szednem. Aznap este már be is vettem az elsőt. Szombat estétől mintha úgy érezném, hogy nehezebb a vizelés. Ma meg már kellemetlen is, mivel csípős érzéssel távozik a vizelet. Olvastam, hogy ez is lehet a gyógyszer egyik mellékhatása. Nem volt olcsó orvosság, de megvettem, mert az orvos kiírta az urológián. Most nem tudom, hogy még szedjem a kellemetlenségek ellenére, vagy szedjem, és,ha rosszabb, akkor álljak le vele, és menjek vissza a kórházba, ami amúgy elég macerás is lenne.

#allergia #vizelet #inkontinencia #mellékhatás #Detrusitol #Detrusitol 1 mg #nehéz pisilés #vizeletfolyás #gyógyszer mellékhatása
2017. márc. 5. 19:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!