Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha visszatero...

Mit tegyek ha visszatero hugyuti fertozesem van?

Figyelt kérdés
Most 28 eves vagyok, de mar egesz pici gyerek korom ota ezzel kuszkodok. Rengeteg antibiotikumot szedtem, aztan meg rosszabbul lettem, probaltam tozegafonyat, d mannozt, mindent amit ilyesmire lehet kapni a boltokban. A vizeletem is iszonyu budos, es a vesem is szokott fajni, gyenge es erotlen vagyok, neha javul a helyzet de csak kis idore. Mivel lehetne vegleg elmulasztani ezt a betegseget?
2017. márc. 7. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki kéne melegítened magadat alulról. Forró lábfürdő, ülőfürdő, stb. Esetleg langyos beöntés.
2017. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok folyadék (ez a legfontosabb), gyógyteák, gyógynövényes ülőfürdő, végtagok és altest melegen tartása.

Az immunrendszeredet se ártana megerősíteni, sok gyümölcs-zöldség, vitaminok, gyömbértea, probiotikumok, egészséges táplálkozás, napfény. Amíg gyenge vagy, a fertőzés is könnyebben visszajön, és a szervezeted nem tud ellene megfelelően harcolni.

Azt olvastam, egy E-coli törzs elszaporodása okozza ezt az esetek túlnyomó részében. Antibiotikummal vagy sikerül kipucolni (a hasznos baktériumflórával együtt), vagy nem, és újra meg újra szaporodásnak indul, esetleg még AB rezisztenssé is válik.

Én inkább az immunerősítést választottam, így gyógyszerek nélkül is kordában tudom tartani.

2017. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!