Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsegre utalhatnak...

Milyen betegsegre utalhatnak ezek a tunetek? Reszlek alabb. ->

Figyelt kérdés

-Extrem iszonyu faradtsag

- kiesnek dolgok a kezembol

- remegek

- romlo latas

- enyhe egyensuly problema

- bevagyok lassulva

- csont es izom fajdalmak

- a FO PROBLEMA- egyre inkabb sulyosbodo memoria veszteseg, foleg rovidtavu memoria, de egyre tobbszol mar regi dolgokra sem emlekszem( a tuneteteket is elfelejtem es jegyzetekbol irom)

- ferjem szerint megvaltozott a szemilysegem es hullamvolgyeim vannak...

- egyaltalan nem tudok uj dolgokat tanulni es a regi dolgok is egyre jobban elvesznek

- extrem faradtsag

- nyaki eles szuro fajdalom ( gombot talaltak a nyakamban es pajzsmirigy alulmukodesem van, 75-os levothyrox-ot szedek)

- iszonyat csillapithahatlan fejfajasa jobb oldalon es felul kozepen terjedni kezdett a fajdalom a bal oldalra is.

- bal lapockamban ma delutantol szuro nem szuno fajdalom

-2012-ben talaltak egy cystat az agyamban jobb oldalon, de azota nem ellenoriztek soha( 2x1,5cm volt anno).

- mellekvese faradtsagot is talaltak valoszinuleg addison kor ma csinaltak meg tobb tesztet ilyen high lighteres szurival minden 30 percben egy vervetel 2 oran at, de mar highlighter nelkul is rosszul jott ki az eredmeny..

- egyre rosszabbodo remeges

- nyelesnel olyan mintha egy labda lenne ott.

- alvaszavarok

- sulyos szorulas mar evek ota

- figyelemzavar

-nehez kommunikalni

-nehez kifejezni az arcommal az erzeseim

- neha ugy "ebredek" egy helyzetben h nemtudom, hogy kerultem oda es az utolso emlekezetek mashol van. Megtortent mar vezetes kozben js ugyhogy tobbet nem vezetek...lakason belul is megtortent mar..

- elfelejtek szavakat meg az anyanyelvemben is ( 3 nyelven beszelunk otthon angol-magyar-francia)

-fogorvosi kezeles utan is es ajanlott foglremek haszanlata utan is extrem verzo fogak

- sulyos anemia

- vashiany

- egyszer a jobb szemembol is folyt ket csepp ver

- osszekeverem az idot a multat es a jovot (pl programokban) neha nem tudom elhelyezni a terben (RITKAN)


Kerlek szepen segitsetek mi lehet mert itt Franciaorszagban az orvosok nem hajlandoak semmit mondani nekem es a ferjem nem hajlando lmindqni mi van velem.... tegnap voltam eeg vizsgalatom de majd csak jovo heten szerdan mondanak vmit...

mi lehet ez? Az egesz csaladom minden tagja volt mar rakos es a bacsikam ketszer is tulelte az agydaganatot, de ha attetes rakom lehet es nem mondjak el az nem igazsag mert kiakarom elvezni az utolso idomet es nem kenyszerfeleadatok kozott belehalni....

koszonom



2017. márc. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy egész kórtani tankönyv. Több betegséget már diagnosztizáltak is. Nem feltétlenül kell agydaganatnak lennie a neurológiai tünetek mögött (egyébként,ha az lenne szerintem már elmondták volna). Nem tudom,hogy hány éves vagy,de sok tüneted alapján felmerülhet egy korai Parkinson-kór. Nem volt a családodban ilyen betegség? Persze ez csak egy tipp!
2017. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ORVOS! Mennyél haza magyarországra ha ott franciaországba nem csinálnak veled semmit. Ez nagyon durva amiket leírtál... Ez súlyos betegség lehet akár alzheimer kór is vagy agydaganat. Mire vársz???? Huzzál orvoshoz!! Ahelyett, hogy ide kiírod ezeket attól jobb lesz? Mi nem vagyunk orvosok nem tudunk diagnosztizálni... Ja most olvasom, hogy már kivizsgáltak, akkor várj elhiszem milyen sz*r lehet a legrosszabb érzés a világon amikor várod azt, hogy most meghalok vagy nem... NYUGI 1 hét és kiderül mi lesz szerintem SEMMI BAJOD! Ha meg van valami esetleg akkor megműtenek és jó lesz ;) Fejben dől el minden.. Gondolj arra te nem vagy beteg mondogasd magadba.
2017. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 The Devil Herself válasza:

Vagy az agyi cystád terjeszkedik és nyomja azokat a pályákat, amik a problémás szerveidért felelősek, vagy pedig mindezen kórképek mellé befigyel a Parkinson kór.

Ki kellene vizsgáltatni, sajnos így látatlanban csak tünetek alapján nem lehet pontosan megmondani. Ezt kezelni kellene teljesen szépen lehet kezelni, jók az eredmények, gyere haza, és itthon nagyobb eséllyel jársz sikerrel a kezelést illetően!

2017. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!