Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől volt véres a székletem?...

Mitől volt véres a székletem? Komoly bajra utalhat?

Figyelt kérdés
Most este, elmentem wc-re, mert éreztem, hogy kell. Régebben, pár hete már volt ilyen, hogy körbe vér pöttyök voltak a székleten. Első fele keményebb volt, meg kellett vele erőlködjek. Vége meg már szépen kisíklott, puha volt, de a puha részen már vérfoltok voltak körbe. 19 éves Fiú vagyok Bajra utal?

#Véres-Széklet-Véresszéklet
2017. márc. 8. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nagy bajra utal. Holnap irány a doki ő majd ad beutalót.
2017. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak az erőlködés miatt elrepedtek a hajszálerek a végbeleden, attól lett véres. Ez elég gyakori dolog, de nem szabad annyiban hagyni az egészet, meg kell győződni róla hogy valóban ez okozza-e vagy komolyabb. Ha friss piros vér volt, akkor valószínű ez. Ha alvadt vér, akkor a beled vérezhet, ha pedig fekete a székletet az is utalhat vérzésre, de a vér itt megemésztve van azért fekete.
2017. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Friss, piros vér volt.
2017. márc. 9. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet csak az erőlködéstől volt, van amikor kicsit bereped a végbél, az is okozhat vérzést.

Mutasd meg sebészeten, mivel már többször volt ilyen és a berepedést is kezelni kell, mert mindig kiújul.

2017. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!