Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon mi lehet vagy mitől...

Ez vajon mi lehet vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még tavaly decemberben volt egy megfázásom, semmi olyan komoly, viszont orrváladék az nagyon sok volt, de színtelen volt. Nem fájt semmim. Látszólag meggyógyultam, de rá pár napra volt hogy munkahelyen néztem a monitort, és amikor elfordítottam a fejem jobbra akkor picit olyan szédüléses érzésem volt, ami elmúlt pár óra múlva. Másnap ismét előjött, utána megszűnt. Rá 1 hétre kb. este alváshoz készülődve dőltem hátra az ágyban, és a tarkó résztől az egész fejembe "belehúzott" valami, és nagyon megszédültem. Este, éjszaka nem éreztem semmit. Felkeltem reggel, és iszonyatosan szédültem hogy ha jobbra fordítottam a fejem, az úton nem tudtam egyenesen menni ha jobbra majd vissza fordítottam a fejem. Nagyon hányingerem volt, 1x hánytam is, semmit sem kívántam, forgott a gyomrom is a "fejemmel együtt".


Ez a durva szédülés kb. 1 hét alatt elmúlt, azóta hálistennek nem volt ilyen problémám. De viszont maradt vissza belőle, mert a mai napig amikor lefekszem az ágyban, úgy hogy a fejem teljesen vízszintesen van és jobbra fordulok akkor kb. 1-2mp múlva elkezdek szédülni, olyan érzés mint ha hullámvasúton lennék, és kb. úgy látok mint amikor a CRT monitort bekapcsolja az ember és pár másodpercig hullámzik/remeg a képe. Utána elmúlik, és ha másodjára fordulok már jobbra akkor nem jön elő. Illetve akkor elsőre sem jön elő ha a fejem magasabban van mint a testem.


A hallásom, látásom rendben van, nem fáj semmim. Voltam háziorvosnál, ő egyensúlyi ideg gyulladásra tippelt, adott beutalót korházba füll-orr-gégészetre de akkor nem tudtam elmenni mert pont megfáztam. Jövőhónapban mindenképp el akarok menni majd.


Mi lehet ez vajon?


2017. márc. 15. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy elég sok minden szóba jöhet.


Lehet hogy igaza van a dokinak a gyulladás ötletével, de lehet hogy más. Legközelebb mindenképp menj el megnézetni.

Ha újra és újra előjön, akkor krónikus, tehát amíg teljesen végleg meg nem szűnik, vagy ki nem derül hogy mi a gond, és ezt elég vizsgálat alá is támasztja, addig ne állj le a dologgal, mert komolyabb betegségeknek is van hasonló tünete.

2017. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!