Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Faradtsag, hizas, gyengeseg,...

Faradtsag, hizas, gyengeseg, puffadtsag erzet, ingerultseg. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok. 14 evesen 90 kilorol lefogytam masfel ev alatt 65 kilora majd most 18 eves koromra mar 85nel jarok ujra. Egyre inkabb hizok megfele(bar nem latszik annyira rajtam mint akkoriban), pedig nem eszem olyan sokat, masokhoz kepest sem eszem sokat. Az etrendem nem valtozott. Sokszor van etvagytalansagom is. Ugy latom hogy a melleim megereszkedtek, es megnottek a hasammal egyutt, egyik naprol a masikra erosen felpuffadok.. ez mitol lehet? Es nyaron meg eljartam sulyzos edzesekre, ahol azt vettem eszre hogy nagyon konnyen elfaradok, es gyengenek erzem magam, es nem birok annyit mint a velem egykoruak, barmennyire is termetesebb alak vagyok.

2017. márc. 19. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán éppen azért fáradsz jobban,mert temetesebb vagy. A vékony,de izmosabb emberek kitartóbbak és több az energiájuk. Ha hízol,akkor pedig,hiába érzsed nem soknak amit megeszel,mégis több kalória van benne,mint amennyire szükséged van.Kezdj el diétázni úgy,hogy cukrot nem fogyasztasz,szénhidrátot(kenyér, pékárú,tésztafélék,burgony,rizs) keveset és az a kevesebb is teljes kiőrlésű vagy rozs legyen. Az étkezésed java részt zöldségből,sovány húsból álljon,ha édességet kívánsz,akkor gyümölcsöt egyél,de azt se túl sokat. És kéne nézetni a pajzsmirigyedet.
2017. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amig nem olvastam,csak a kerdest,es nem lattam hogy fiatal srac vagy,addig elsore a klimax tunetei ugrottak be...:)


Hormonszint,pajzsmirigyre,laborvizsgalatot javasolnek.

2017. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!