Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali bordaív alatt...

Jobb oldali bordaív alatt tegnap óta többször apró remegést érzek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Naponta többször jelentkezik, csupán 1-2 másodpercig. Teljesen fájdalommentes, nem szúr, nem kellemetlen, csak furcsa, mert ilyet korábban sosem tapasztaltam. Érdekelne, hogy ez esetleg valami belső szervi probléma jele lehet-e, vagy teljesen ártalmatlan? Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!


30/N



2017. márc. 20. 15:29
 1/3 tom80 válasza:
Üdv. Ilyen nekem is szokott lenni ilyen, combizomban stb. Nekem évek óta van, nekem szerintem idei alapon van (sztressz, szorongás), de lehet magnéziumhiány is a háttérben, avagy kóros kialvatlanság. stb. 37/F
2017. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hely alapján tipikusan az epéről lehet szó. Egy egyszerű hasi ultrahangra szükség lenne, az kimutatja.


A kő ugyanis sokszor nem okoz tünetet, de már ott van, és rizikófaktor. Ezek a fájdalommentes, un. alvó kövek. Sajnos emésztési problémát, rákot és hasnyálmirigy-gyulladást éppúgy okozhatnak, mint a tünetes kövek.

2017. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és egyértelműen a sok kávétól.
2017. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!