Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Ezjolesznekem.hu
Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Az erős fejfásás miért jár gyakran gyomorfájással együtt?

Én sokszor vagyok így. Fáj a fejem, és a gyomrom is, néha még -hányingert is érzek pedig a gyomroknak nincs baja. Aztán a fejfájással együtt elmúlik a gyomorfájás is.

03-20 23:09  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Refluxra/erős savtúltengésre Quamatellel (40 mg reggel és este) együtt mehet a Salvus víz? Természetesen kúraszerűen mindkettő + diétás étkezés.
Az orvos felírta nekem, hogy az Augmentin duo-t és a Dalacint (150 mg) együtt szedjem, mert az egész arcom feldagadt a fogamról. Nem túl erős így a kettő, főleg, hogy mind a kettő..
Ha kellemetlen érzésem van kívülről (viszket), de nincs erős folyásom, attól canesten kúpot használhatok a krémmel együtt? Ártani nem árthatok vele?
Aug.2. -án együtt voltunk a párommal és nem védekeztünk, aug.14-én megjött a havim. Első nap erős görcsökkel járt de utána szinte semmi és inkább barnás volt. Hamar véget is ért...
Erős dohányosok közeli rokonai! Ti hogyan védekeztek az ellen - hogy ha egy dohányos rokonoknál jártok, esetleg együtt éltek velük-, hogy a ruhátokon megérezzék a füstöt vagy..
Fülzúgásra próbálta valaki a Bittner cseppet becsepegtetni a fülébe? Kinek mi segített, alternatív gyógymód? A doki azt mondta nem gyógyítható, együtt kell vele élni! Az erős..

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu