Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj már kb. Két hete a jobb...

Fáj már kb. Két hete a jobb halántékomnál mi lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit fáradékonyabb vagyok és mintha egy kis gombóc lenne a torkomban. Lehet ezek nem függnek össze, de eléggé zavaró mind a kettő, főleg hogy még köhögök is mellé és akkor kicsit bele is nyilall a halántékomba.

2017. márc. 21. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat ülsz? Stresszes vagy? Esetleg a hátad, derekad vagy nyakad és vállaid nem fájnak néha?
2017. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iskolába járok így sokat ülök. Nem fáj semmi más csak a fejem. Azt is mondták hogy azért lehet mert keveset alszom de mindig lefekszem 9 fél 10 körül és 6:30kor kelek. Esetleg menjek el dokihoz vagy valami gyógytea segítene? 18/L
2017. márc. 21. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet hogy elfeküdted. Minden esetre ha nem múlik egy héten belül akkor nyugottan keresd fel a házidokidat. De nem tippelnék semmi komolyra. Nekem volr hogy 1 hónapig fájt a fejem. Aztán a sok kivizsgálás után ami negatívak lettek szerencsére, azt mondták hogy feszültség okozza. Még talán azt tudom ajánlani hogy szedj C vitamint esetleg Magnéziumot :)
2017. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Már készitem a C-vitamint! :)
2017. márc. 21. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Vitamint mindig pótold hisz azok nélkül mindig fáradt az ember ;)
2017. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!