Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már jóideje fájdalomcsillapító...

Már jóideje fájdalomcsillapítót szedek (nem vagyok függő), és az utóbbi napokban többre volt szükségem. Bíztam benne, tegnapig. Ugyanis megvágtam az ujjam és megdermedtem. Vörös helyett narancssárga volt a vérem. Ez most milyen betegség, ha az?

Figyelt kérdés
Az orvos nem értett semmit és azt állította , hogy biztos csak mi látjuk rosszul. Amúgy többször is megvágtam az ujjaimat ellenőrzése képpen, és a vérem narancs színű narancs! Hülye választ nem kérek nem vagyok UFO!

2017. márc. 22. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Ugyen nem algopirin?
2017. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen hihető.
2017. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De mi az alapbetegseged, amire szedned kell a fajdalomcsillapitot? Nem azzal fugg ez ossze?
2017. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amire szednem kell az bonyi dolog. Mindig más. Hol itt fáj hol ott fáj. A doki szerint nem függ össze, de nem hiszek neki.
2017. márc. 23. 07:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak ez nem így működik.
2017. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem valasz a kerdesre, de biztos, hogy jo dokihoz jarsz? Arra, h "itt faj-ott faj", nem fajdalomcsillapitot kene esz nelkul adni, hanem meggyogyitani teged, hogy ne fajjon...
2017. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A doki hitelessége megbízható. A fájdalomcsillapító szedésének célja az, hogy enyhítsem egy balesetem nem gyógyítható fájdalmait. Viszont. A doki tegnap vért vett és nem tudta egyik vércsoporthoz sem hasonlítani, még az én régi véreméhez sem. Ez most gázos, vagy halálos?
2017. márc. 23. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Uhh, hat ezt ne tolunk kerdezd, ez nem jatek :( Gyogyulast! (Mar ha nem kamu)
2017. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!! Légyszi segítsetek mert se pénzem, se időm nincs most semmilyen műtétre. Ha kell.
2017. márc. 23. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Vérfestés?
2017. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!