Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mititől fáj a fülem?

Mititől fáj a fülem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem anyut hgy mitől fájhat a fülem és ő azt modta hogy lehet hogy a víztől begyulladt mit lehet tenni hogy ne fájjon ennyire? a válaszokat előre is köszönöm

2017. márc. 23. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem minősítem anyukád. Orr-fül-gégészetre el kell menni. Ha szükséges akár gyógyszeres gézcsíkot tesznek bele, akár adnak fülcseppet.

Ja és arra mindig nagyon figyelj, víz ne érje!!!!

2017. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm majd meglátjuk ha holnap is fáj akkor elmegyünk csak egy pici gond van azzal hogy ne érje víz ugyanis most lesz nemsokára egy úszóverseny amire szeretnék menni


mára valami otthoni gyógymódzert nemtudtsz a válaszod előre is köszi

2017. márc. 23. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az úszóversenyre, gondolom, kötelező az úszósapka. Ha megfelelő a méret, akkor nagyon pici a valószínűsége, hogy annyi víz jusson alá, ami a füledben bajt okozhatna.


Én is évekig úsztam, így tapasztalatból írtam.


Mielőbbi jobbulást éd sok sikert a versenyhez!

2017. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Füllel nem jó játszani. Aki beleteszi a fejét a vízbe, akár úszás, akár csak játék miatt, sajnos bele fog menni a víz, és előbb utóbb baj lesz a füllel. :-( Azért sok sikert a versenyhez. De figyelj rá oda, mert a hallásodat gondolom sokáig szeretnéd megtartani!
2017. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!