Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Asztmás vagyok? (Bővebben lent)

Asztmás vagyok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 napja légszomjam van, ami csak akkor enyhül ha nagy levegőt veszek és akkor is csak pár másodpercre, és nem is mindig sikerül, van olyan hogy nagy levegőt vennék de olyan érzés mintha nem jutna el a levegő a tüdőmig, ha meg erőltetem magam fizikailag akkor ez súlyosbodik.


Ez előtt kb 5 nappal beteg voltam, slejmes volt a torkom és köhögtem, de meg gyógyultam és most meg jött ez.


Azt olvastam hogy ezek lehetnek az asztma tünetei, de félek hogy valami más, mert fóbiám van a betegségeketől és ha bármi bajom van rögtön a legrosszabbakra gondolok pl:rák meg ilyesmi és sokszor félek elmenni orvoshoz is.....



2017. ápr. 3. 16:45
 1/2 Spinyhért András válasza:

Tekintve, néhány napja megfázásos tüneteid voltak, nem asztmád van, hanem valami szövődmény léphetett fel, vagy lelki eredetű tünetről van szó.


Legjobb, ha elmész az orvoshoz és a segítségével a gyógyulás útjára lépsz!


Írd majd meg, hogy mit diagnosztizáltak nálad és milyen terápiát javasoltak, hogy az itt olvasók is okulhassanak belőle!

2017. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, megvizsgált, azt mondta hogy ezt csak e beszélem magamnak, (Ami nálam nem ritka nagyon sok betegséget beképzeltem már magamnak és ki is jöttek a tüneteik sokszor) mert egyébként hatalmas hipochander vagyok és nagyon stresszes az életem mivel sokszor depresszív állapotba viszem magam illetve antiszociális vagyok eléggé és nagyon könnye ideges is leszek.


Jövő héttől elkezdek járni egy terapeutához hogy megtanuljam kezelni ezeket a problémákat.

2017. ápr. 7. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!