Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális ha elalvás előtt...

Az normális ha elalvás előtt mikor még ébren vagyok ilyen párbeszédet hallok de nem értem és ha olvasok akkor egy hang ugyan azt mondja mint amit olvasok?

Figyelt kérdés

Valahogy szóba került egy barátommal való beszélgetésben hogy van ez nekem és azt mondta ez nemnormális dolog

Szerintetek betegség vagy normális ?



2017. ápr. 5. 22:13
 1/4 A kérdező kommentje:
De olyan mintha a fejemböl jönne
2017. ápr. 5. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg képeket látok, de bármit! Általában a fal felé szoktam nézni és mikor felébredek vagy csak sokat fekszem az ágyon és már álmos vagyok egyszer csak meglátok hihetetlen élethűen alakokat/szörnyeket, írást amit el tudok olvasni, pedig nem gondolok semmire, vagy nemrég pl. a konyhánkat mintha ott lennék lent, de nagyon részletesen láttam hogy mi hol van mintha egy képet dugnának elém. Mondom ez nem álom, ez az agy műve gondolom és normális.
2017. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem !
2017. ápr. 5. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !
2017. ápr. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!