Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 36 évesen normális, hogy apró...

36 évesen normális, hogy apró értágulatok jelentek meg az arcomon és az orrom tövében, vagy ez valami betegség jele?

Figyelt kérdés
Nem feltűnő, csak eddig nem vettem észre őket. Olyan, mintha borvirágos lenne az orrom, de csak nagyon közelről látni. Lábamon is találtam párat. Valami bajom van vagy csak öregszem? 36N

2017. ápr. 7. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Oregszel, barátnőmnek 27 évesen is van...
2017. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már, dehogy öregszel, legfeljebb elszáll feletted az idő vasfoga !! Mindenesetre méresd meg többször a vérnyomásod, talán enyhén emelkedett. Másrészt nézz körül a felmenőidnél, mikor jelentkezett náluk a visszeres értágulat. És végül, arcon ilyet ritka esetben okozhat demodex atka is (egyesek a rosacea okozójának is tekintik), az ellen meg jó az alkoholos letörlés.
2017. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A rosacea lehetséges, utánanéztem, korban is stimmelne elvileg, plusz vannak még ilyen enyhén vöröses foltok a szemem alatt is, szerintem azok is azok lehetnek. A vérnyomásom 100 per 60 3x-i mérés után is, szóval azt az okot kizárnám. Az atka azért aggaszt.
2017. ápr. 8. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!