Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen kenőcs vált be Nektek...

Milyen kenőcs vált be Nektek aranyérre?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis olyan tünetekre, mint viszketés, szúrás, szárazságérzet, fájdalom a végbélnyílás környékén kívül és kicsit beljebb a végbélben is, ahol lehet, hogy ki is van sebesedve. Olyan krémet keresnék, ami nem csak érzéstelenít, hanem ténylegesen kezeli, gyógyítja a problémát.

2017. ápr. 9. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Proktis-M krém és kúp, mindkettő hatásos.
2017. ápr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
A proktológián nekem egy portugál kenőcsöt írtak fel. (Jó drága volt, 20g.) A neve Doxiproct plus OM. Mellé egy olyan kúpot, amit helyben, a patikában készítenek a gyógyszerészek. Úgy érzem, nekem ez a legjobb, amit kipróbáltam. De ezt csak receptre lehet kapni. Szépen rendbe hozott ez a két készítmény.
2017. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos ,hogy a proktológus által felírt krémnék és kúpnál nincs jobb ! Sajnos muszáj elviselni azt a kellemetlen vizsgálatot , de utánna már a háziorvosod is fel tudja írni ! Nagyon drága gyógyszerek ezek de hatásossak ! Leginkább a megelőzésre ügyelj pl a felfázásra és a rostban gazdag étkezésre ! Receptköteles az aurorubin krém a háziorvos felírja nekem még az vált be a legjobban mielőtt proktológus látott volna .
2017. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hemorrite kryoterapi. Ez nem krem,hanem egy kis muanyag eszkoz, amit le kell fagyasztani es azzal kezelni a fajo teruletet. 2 eve kuszkodok kulso-belso aranyerrel, a letezo osszes kremet, kupot kiprobaltam mar. Semmi nem segitett, csak ez!! Igaz picit draga, de sokaig hasznalhatod!! Adott ez a muanyag kis eszkoz meg hozza ket tubus glicerines folyadek. Nekem mar fel eve megvan

Csodakra kepes!!!Csak ajanlani tudom!!!

2017. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!