Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Kezdek aggódni.

Lambo96 kérdése:

Ez mitől lehet? Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés
Szóval az egész azzal kezdődött,hogy tegnap dél körül elkezdtek fájni az izületeim, lábam, karom, hátam, majd kissé fázni is kezdtem. Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, elmentünk gyógyfürdőbe fürdőzni, ott el is múltak ezek, majd estefele mikor hazajöttem, kezdődött megint. Először hőemelkedés, majd 38,4°C láz, vettem is be gyógyszert, kezdtem izzadni pár óráig, de a lázam nem ment le, ma pedig már 38,9-et mértem. Mitől lehet? Torkom nem fáj, nem is vagyok megfázva
2017. ápr. 17. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Vírusos fertőzés. Gondolom azért nincsenek még egyéb tüneteid, mert még csak most kezdődik.

Ha teheted, akkor pihenj otthon az elkövetkezendő pár napban. Ha nem, és lesznek más tüneteid is, akkor meg fordulj orvoshoz!

2017. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kullancs nem volt benned mostanában?
2017. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
El kellene menni a háziorvosodhoz és a segítségét kérni. Én nem írok ide semmi mást, mert felelősséggel nem tehetem!
2017. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!