Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélgyulladás? Bélgyulladás...

Bélgyulladás? Bélgyulladás esetén teéjes vérképből mekkora mértékben magas általában a CRP? Menyni mjutatja hogy az krónikus lehet már? Nekem kicsi az eltérés, de valamiféle gyulladást mutat és a vastagbél tájékon szúr, fáj folyamatosan

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Sajnos a CRP értéket nem tudom. Amikor nekem volt bélgyulladásom, akkor a reggelenként éhgyomorra 1 teáskanál útifűmaghéj kb. 0,5 l tiszta vízzel elfogyasztva, meg az Enterosgél nevű anyag (neten fönt van) segített. Enterosgélt lehet szedni napi 3*, lényeg, előtte-utána min. 1 óráig ne együnk.Inni lehet. C vitamint napi 2-4 000 mg-ot - de nem gyógyszertárast -és utána legalább 1 óra eltéréssel min. 800 NE E vitamint ettem. Úgy múlt el, mintha sosem lett volna bajom. Persze, tej, cukor, és búzaliszt elhagyva!

2017. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első csak a kezelés idejére hagytad el a tejet cukrot, búzalisztet?
2017. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!